Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Mladá Boleslav
Mzda:
42000 Kč
Ubytování:
78 € za měsíc

Popis pozice

Pro významnou dopravní společnost v České republice hledáme zájemce o práci řidiče kamionu vnitrostátní dopravy. Jaká bude vaše pracovní náplň: Budete pracovat na pozici řidiče kamionu v rámci areálu továrny na osobní automobily. Převáže budete nejčastěji automobilové součástky. Pracovat budete ve 12 hodinových směnách. Zdarma Vám pomůžeme s celým procesem zajištění zaměstnanecké karty pro práci v ČR.

Kde budete pracovat

Společnost byla založena v roce 1991. Hlavním zaměřením společnosti je zajišťování přeprav a logistických činností pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, servis nákladních vozidel a nově i prodej nafty a 100% bionafty.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C a C+E vydaný před datem 10.9.2009 Praxe min. 6 měsíců Kartu řidiče do digitálního tachografu Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Mzda 39 000 - 42 000 CZK Pomoc se zajištěním pracovním víz pro práci v České republice Pojištění pro případ způsobené škody 20 dnů dovolené Ubytování přímo v areálu zaměstnavatele jen za 1500 Kč za měsíc Možnost zajištění práce na jiných pozicích pro rodinné příslušníky

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11