Řidič vnitrostátní dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Kladno
Mzda:
55200 Kč
Ubytování:
500 Kč

Popis pozice

Pro přímého zaměstnavatele hledáme řidiče kamionu kategorie C+E pro rozvoz potravin a mraženého zboží po území České republiky. Řídit budete vozy Volvo FH a Scania R s izotermickými návěsy Schmitz. Jezdí se v režimu 6/5 včetně víkendů.

Kde budete pracovat

Společnost Cool transport se již 10 let specializuje na přepravu potravin, chlazeného a mraženého zboží. Společnost sídlí v Kladně nedaleko Prahy. Zakládá si na spolehlivých, flexibilních službách a individuálnímu přístupu k zákazníkům.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) Praxi v řízení min. 2 roky Flexibilitu, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

Mzdu 52 - 55 200 Kč čistého za měsíc 13. plat 20 dní placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost práce přesčas Zdarma vyřízení pracovních víz Příspěvek na ubytování

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11