Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Hodonín
Mzda:
50000 Kč
Ubytování:
6 euro/den

Popis pozice

Spediční společnost VELITAN s.r.o. hledá řidiče, který bude pracovat v oboru mezinárodní nákladní kamionové dopravy. Vaši práci bude řízení nákladních automobilů, doručení svěřeného zboží, koordinace nakládek a vykládek. Trasy v destinacích převážně Belgie a Francie.

Kde budete pracovat

VELITAN s.r.o. je mladá rychle se rozvíjející dopravní společnost provozovaná managementem s více než 35 lety zkušeností v oboru. Vozový park firmy je moderní, všechny kamiony jsou typu EURO 6 s certifikátem XL a s klasickými plachtovými přívěsy a návěsy. Přepravujeme nadrozměrný náklad pod plátnem maximální šířky 3 metry a paletového zboží . Služby jsou vždy spolehlivé a jsou vždy podporovaná veškerou odbornou péčí pro kvalitní spolupráci s novými a stávajícími zákazníky. V roce 2019 společnost rozšířila flotilu o 5 zcela nových nákladních vozidel a megatrailerů.

Požadavky

Řidičský průkaz C + E (kategorie C je otevřena do 10/09/2009 nebo kód 95, pokud je kategorie C vydána po 10. září 2009) Karta řidiče do elektronického tachografu (čip tacho) Občanství Ukrajiny nebo zemí EU Čistý rejstřík trestů Kompetence Zdravotní způsobilost Schopnost se orientovat v zahraničí.

Nabízíme

Mzda 45 000 - 50 000 Kč (čistého) Bezplatná registrace českého dvouletého pracovního víza Možnost zaměstnání bez praxe v EU se skupinou CE Možnost plánování práce: 3 měsíce práce - 1-2 měsíce dovolená. Placené sociální a zdravotní pojištění Možnost práce přesčas Zajímavé destinace Výplaty včas

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
Odpovědět na inzerát
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11
let zkušeností