Řidiči mezinárodní dopravy

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Kozomín
Mzda:
48000 Kč
Ubytování:
3000-5000 Kč

Popis pozice

Pro dopravní společnost v České republice hledáme zájemce o práci řidiče kamionu mezinárodní dopravy. Jaká bude vaše pracovní náplň: Budete pracovat na pozici řidiče kamionu. Vozit budete různorodé náklady po celé Evropě. Jezdit budete se soupravami s návěsem nebo přívěsem. Turnusy: možnost domluvy s dispečerem, např. 3 týdny práce, týden volno; volné 2 víkendy v měsíci; 14 práce, týden volno.

Kde budete pracovat

Společnost HrubyMoving je na trhu od roku 1994. Disponuje vozovým parkem čítajícím více než 150 vozidel s průměrným stářím 1 rok a splňujícím nejpřísnější ekologickou normu EURO 6. K hlavním destinacím patří především Spojené království, státy Beneluxu, Spolková republika Německo, Itálie a Švédsko. Zaměřujeme se nejen na celovozové zásilky, ale i na přepravy formou sběrné služby.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C a C+E vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) Kartu řidiče do digitálního tachografu Znalost latinky Čistý trestní rejstřík Zkušenosti s prací řidiče v EU výhodou

Nabízíme

Mzdu 40000 - 48000 Kč čistého Variabilní práci 3 týdny práce, týden volno; volné 2 víkendy v měsíci; 14 práce, týden volno (samozřejmě se od toho odvíjí výše odměny) Po odpracování 1 roku příspěvek na penzijní připojištění І основна причина працювати з нами для Вас є офіційне працевлаштування в Чеській Республіці мінімально на 2 роки!

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11