Skladník

Informace o pozici

Lokalita:
Rudná u Prahy
Mzda:
30000 Kč
Ubytování:
4000

Popis pozice

Pro největšího prodejce sportovního vybavení v ČR, hledáme pracovníky na pozici skladník. Vaší náplní práce bude manipulace se zbožím na oddělení příjmu, expedice, picking, obsluha e-shopu. 8-mi hodinové směny (PO - PA) + možnost přesčasů, firemní svoz zdarma. Směny: ranní 6:15 - 14:30/ odpolední 14:30 - 22:15 (střídá se po týdnech). První 3 měsíce budete pracovat na základě krátkodobého víza přes agenturu práce a následně vám zajistíme 2letou zaměstnaneckou kartu přímo na společnost Sportisimo.

Kde budete pracovat

SPORTISIMO s.r.o. je největší český prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvy. Na českém trhu působíme již od roku 1999. Jen v České republice má SPORTISIMO k dnešnímu dni kolem stovky obchodů. Na Slovensku si můžou zákazníci vybírat na desítkách kamenných prodejen a z několika milionů kusů zboží v e-shopu. Své zboží Sportisimo nabízí po celé Evropské unii.

Požadavky

Věk minimálně 18 let Výpis z rejstříku trestů starý max. 3 měsíce Zkušenost s prací ve skladu výhodou

Nabízíme

Mzda 900 - 1111 €/měsíc čistého Možnost přesčasů Příspěvek na stravování 36 Kč/odpracovaný den Směny PO - PÁ; ranní/odpolední Dlouhodobá brigáda na DPP/DPČ Firemní svoz z Prahy, Berouna či Králova Dvora ZDARMA Při vzájemné spokojenosti možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
Odpovědět na inzerát
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11
let zkušeností