Skladník - picker

Informace o pozici

Lokalita:
Rudná
Mzda:
30000 Kč
Ubytování:
5000

Popis pozice

Pro našeho klienta, zabývajícího se skladovou logistikou, hledáme brigádníky na pozici skladník. Vaší náplní práce bude manipulace se zbožím na oddělení příjmu, expedice, picking, obsluha e-shopu. 8-mi hodinové směny (PO - PA) + možnost přesčasů, firemní svoz zdarma a záloha mzdy možná již druhý den. Směny: ranní 6:15 - 14:30/ odpolední 14:30 - 22:15 (střídá se po týdnech)

Kde budete pracovat

DA Cargo s.r.o. je specialista na dlouhodobé i krátkodobé skladování, externí logistiku, kompletování a balení zboží. Poskytuje kompletní skladovací služby ve vlastních nebo pronajatých prostorech.

Požadavky

Věk minimálně 18 let Výpis z rejstříku trestů starý max. 3 měsíce

Nabízíme

Mzda 115 Kč - 160 Kč/hodina čistého dle výkonu Výplata zálohy mzdy 2x měsíčně Možnost přesčasů Směny PO - PÁ; ranní/odpolední Dlouhodobá brigáda na DPP/DPČ Firemní svoz z Prahy, Berouna či Králova Dvora ZDARMA Při vzájemné spokojenosti možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11